Careers

HLEDÁME BRUSIČE

Náplň práce:
 broušení na brusce na kulato, na děrovce a na plocho
 příprava nástrojů
 denní údržba stroje
 kontrola kvality výrobků
 dodržování pravidel 6S

Co od Vás očekáváme:
 vyučení v oboru obráběč kovů - nástrojař
 praxi nejlépe 2 roky v broušení na kulato, děrovce, na plocho, nebo na bezhroté brusce
 čtení výkresové dokumentace
 zodpovědnost a chuť pracovat
 přesnost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:
 zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod
 týden dovolené navíc
 příspěvek na stravování
 příspěvek na důchodové připojištění

HLEDÁME VEDOUCÍHO MONTÁŽE A ZKUŠEBNY

Řízení personálu oddělení letecké montáže a zkušebny. Vytváření a koordinace výrobního plánu. Řízení a administrace jednotlivých zakázek. Spolupráce s odděleními napříč společností. Předkládání a prezentování výsledků svěřeného oddělení. Navrhování a implementace změn za účelem trvalého zlepšování.

Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání technického zaměření s maturitou. Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s vedením zaměstnanců. Uživatelskou znalost práce na PC včetně sady nástrojů MS Office. Aktivní přístup, zájem o zlepšování zavedených procesů. Komunikativní dovednosti a flexibilita. Týmovost, důslednost a zaměření na výkon. Komunikativní úroveň anglického jazyka. Znalost výrobního prostředí dle EASA Part 21 významnou výhodou. Znalost SW Helios výhodou.

Nabízíme:
Náročnou pozici s možností přímo ovlivnit chod společnosti v prostředí výroby leteckých komponent. Manažerskou pozici v rámci     nejužšího vedení společnosti s odpovídající mzdou. Možnost profesního růstu. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Kontaktujte nás na tel: 773 250 470,
nebo na emailu:
h.gartnerova@blanik.aero

Contact